Tento speciální výrobek spojující bryndák s ubrusem získal v Anglii řadu ocenění a výher. Skvěle chrání a zakrývá dítěti ruce, tělo a také stoleček dětské židličky, aby se vám pak vše snadněji čistilo!

Jídlo a pití je bezpečně zachyceno v kapse vytvořené mezi stolečkem a dítětem. Tento typ XL bryndáku oceníte zejména v období, kdy se děti učí samy jíst. A jak je známo, často to bývá spojeno s velkým nepořádkem. Tak proč si ten úklid trochu neusnadnit, že?

Po použití jej snadno otřete nebo při větším zašpinění osprchujete či vyperete a necháte oschnout.

Tento unikátní bryndák 2 v 1 pasuje na většinu dětských židliček. Přední stranu tvoří kapsa, kterou jednoduše přetáhnete přes přední okraj stolečku u židličky. Pak navléknete dítěti rukávy a střední část bryndáku upravíte dítěte přes bříško, kde vznikne kapsa pro zachycení padajícího jídla nebo vylitého pití. Bryndák je vybaven také dvěma elastickými popruhy, které můžete připevnit k bočním stranám bryndáku a pak přidělat k nohám židličky nebo okolo zadního opěradla, aby vše drželo na svém místě (ujistěte se však, že se popruhy nevinou kolem končetin nebo těla dítěte).

- vyroben z exkluzivního materiálu Wipeezee® od společnosti Bibetta (spodní strana z polyesterové tkaniny pro pohodlí a měkký pocit na pokožce; přední strana s hladkým, otíratelným, polyuretanovým povlakem pro snadné čištění)

- díky snadnému následnému úklidu bude doba jídla uvolněnější a klidnější

- 100% voděodolný a pratelný v pračce

- bryndák zakrývá tělo a ruce dítěte, klín a stolek židličky (nebo nohy)

- pokud kapsu k přichycení ke stolečku nepoužíváte, můžete ji převrátit a využívat jako záchytnou kapsu tak, jako u ostatních výrobků značky Bibetta

- součástí balení jsou 2 elastické popruhy, které se dají připevnit suchým zipem na šest různých míst na bryndáku tak, abyste zajistili jeho optimální nastavení dle potřeby a stylu židličky

- ideální pro metodu krmení Baby Led Weaning a učení se samostatnému jezení, se kterým se často pojí velký nepořádek

- zábavný a poutavý potisk

- skvělý na cesty - dá se srolovat/složit opravdu na malé rozměry, aby se vešly do přebalovacích tašek, když jste venku

Rozměry:

Délka: 67 cm

Šířka (v nejširším bodě): 64 cm

K dispozici jsou tři styly bryndáku; malý bryndáček, bryndáček s rukávy a extra dlouhý bryndák s ubrusem, který se hodí na většinu vysokých židliček. Všechny bryndáčky mají překlápěcí kapsu pro zachycení upuštěného jídla, jsou vyrobeny z exkluzivního materiálu Bibetta Wipeezee®, který je 100% voděodolný, 100% omyvatelný a 100% pratelný v pračce!

Mohlo by vás také zajímat

Přidejte naše produkty do týdenní nabídky

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Přidejte produkty stejné kategorie do týdenní nabídky
Produkt byl přidán k porovnání